اهمیت باتری یو پی اس

نقش باتری UPS

باتری UPS چه اهمیتی دارد؟

منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) برای عملکرد قابل اعتماد مرکز داده و تجهیزات IT شما بسیار مهم است. یک یو پی اس برق پشتیبان تمیزی را برای تجهیزات متصل فراهم می کند، از آن دستگاه ها محافظت می کند و اطمینان حاصل می کند که در صورت قطع برق، نوسانات برق یا سایر نوسانات برق، فعال می مانند.

اساساً، یک یو پی اس مانند بیمه نامه شما در برابر هزینه های بسیار بالای خرابی های برنامه ریزی نشده است. با توجه به اینکه مراکز داده در زمینه تولید درآمد و فعال کردن تجارت الکترونیکی بیش از هر زمان دیگری حیاتی هستند، زمان از کار افتادگی برای اکثر مشاغل امروزی گزینه ای نیست.

سیستم های UPS از کسب و کار شما در برابر تعطیلی غیرمنتظره محافظت می کنند. اما سیستم ها فقط به اندازه باتری های UPS که از آنها پشتیبانی می کنند قابل اعتماد هستند. باتری ها ممکن است ساده ترین جزء در یک سیستم UPS باشند، اما مسلما مهمترین آنها هستند. در واقع، خرابی مرکز داده در هسته و لبه: بررسی فرکانس، مدت زمان و نگرش ها، خرابی باتری یو پی اس یکی از دلایل اصلی خرابی بود. حتی یک سلول بد در یک رشته باتری می تواند کل سیستم پشتیبان تاسیسات را در طول قطع برق به خطر بیندازد و سازمان را بدون حفاظت ضروری که نیاز دارد باقی بگذارد.

باتری یو پی اس صبا : باتری 100 آمپر 12 ولت صبا باتری

از آنجایی که باتری های UPS برای تداوم کار بسیار ضروری هستند و در عین حال در برابر مشکلات و خرابی بسیار آسیب پذیر هستند، مهم است که باتری های UPS خود را هوشمندانه انتخاب کنید، محدودیت های آنها را درک کنید و یک برنامه تعمیر و نگهداری باتری مناسب را اجرا کنید. انجام این کار به شما اطمینان بیشتری نسبت به سیستمی می دهد که مسئول حفظ و راه اندازی کسب و کار شما، مهم نیست که چه باشد.

بنابراین، برای مراقبت صحیح از باتری یو پی اس خود و افزایش عمر باتری تا حد امکان، چه کاری می توانید انجام دهید؟ اگر می خواهید حداکثر استفاده را از باتری خود ببرید، چند بهترین روش وجود دارد که می توانید آن را به حرکت در آورید. خوشبختانه، دنبال کردن آنها نسبتاً آسان است.

ابتدا بهترین مکان را برای نصب دستگاه تعیین کنید. همانطور که در بالا گفته شد، دمای کار می تواند تاثیر زیادی بر طول عمر باتری داشته باشد. بنابراین، هنگامی که برای اولین بار خود دستگاه را نصب می کنید، باید در محیطی با دمای کنترل شده باشد. آن را در نزدیکی درها، پنجره ها یا جایی که ممکن است در معرض باد یا رطوبت باشد قرار ندهید. حتی منطقه ای که می تواند گرد و غبار یا دودهای خورنده زیادی را جمع کند می تواند مشکل ساز باشد.

باتری صنعتی صبا : باتری یو پی اس 42 آمپر صبا باتری