عملکرد باتری یو پی اس

کارایی باتری یو پی اس

در حالی که عملکرد اصلی باتری UPS این است که شکاف بین قطع برق و برق پشتیبان را بپوشاند، همچنین می تواند سیستم شما را در شرایط عادی قابل اعتمادتر کند. این به این دلیل است که یو پی اس باید نسبت به نوسانات منبع تغذیه ورودی فوق العاده حساس باشد تا در صورت قطع برق فورا پاسخ دهد. در نتیجه، اگر در منطقه‌ای هستید که منابع تغذیه ناپایدار دارد، مانند یک دفتر صحرایی یا بیمارستان روستایی، UPS ممکن است برای حفظ سطح برق در هنگام فرورفتگی‌های آشفته و جهش‌های منبع تغذیه اصلی شما مفید باشد. در این مورد، یو پی اس در واقع هرگز مسئولیت را به سیستم پشتیبان شما واگذار نمی کند، اما نقش مهمی را با ارائه انرژی کوتاه مدت برای پر کردن شکاف ها قبل از بازگشت همه چیز به حالت عادی ایفا می کند. این زمانی امکان پذیر است که دستگاه UPS بین منبع تغذیه اصلی شما نصب شده باشد و تجهیزات در حال محافظت باشد. به طوری که در صورت قطع برق اولین نقطه مرجع خواهد بود. این راه‌اندازی همچنین به سیستم UPS اجازه می‌دهد تا در حین کار، دائماً باتری خود را در چرخه‌های کوچک شارژ کند.

افزودن یک منبع تغذیه اضطراری به تنظیمات موجود، راه خوبی برای تضمین این است که هر لحظه زمانی که برق قطع می‌شود، اهمیت دارد. شما نمی‌خواهید با راه‌اندازی یک ژنراتور مشکل داشته باشید، مگر اینکه بدانید یک یو پی‌اس روی برد است و وسایل را ایمن نگه می‌دارد.

باتری صنعتی صبا : باتری 12 ولت 28 آمپر صبا

حفظ قدرت ثابت باتری یو پی اس به دلیل نام رسمی خود باتری مهم است. منبع تغذیه بدون وقفه.

باتری‌های یو پی اس برای چندین مورد مختلف استفاده می‌شوند، اما طراحی اصلی آنها این است که از پوشاندن تجهیزات در هنگام قطع برق، قبل از اینکه هر نوع برق پشتیبان وارد شود، اطمینان حاصل شود. ماشین آلات و تجهیزات می توانند بدون هیچ شکافی فعال و فعال بمانند.

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، باتری‌های UPS معمولاً برای چیزهایی استفاده می‌شوند که نمی‌توانند حتی برای یک ثانیه انرژی خود را از دست بدهند. آنها اغلب در رایانه ها یا در مراکز داده استفاده می شوند تا اطمینان حاصل شود که در صورت قطع برق از هر نوع، هیچ اطلاعات ارزشمندی از دست نمی رود. آنها همچنین برای هر نوع تجهیزاتی که اختلال در برق می تواند فاجعه بار باشد، از جمله ماشین های پزشکی خاص استفاده می شود.

باتری صنعتی صبا : باتری 12 ولت 42 آمپر یو پی اس صبا

منابع تغذیه بدون وقفه (UPS) به طور فزاینده ای به عنوان یک راه حل قابل اعتماد و مقرون به صرفه برای ارائه حفاظت و پشتیبانی از باتری برای زیرساخت های مخابراتی خصوصی و عمومی در نظر گرفته می شود. هدف از این مقاله بررسی برخی از عواملی است که برای قابلیت اطمینان و طول عمر باتری های VRLA در یک UPS مهم هستند. پس از کشف اینکه علت اصلی خرابی باتری شارژ بیش از حد است، ما بر روی یافتن بهترین روش برای مدیریت باتری‌های UPS تمرکز کردیم.