باتری ویلچر برقی

باتری ویلچر برقی صبا باتری

 

42 26 85 77 – 021

باتری مناسب ویلچر برقی

باتری مناسب ویلچر برقی ، باتری قابل شارژ است که به آن باتری ساکن نیز می گویند. این نوع باتری ها دارای تفاوت اساسی با باتری های خودرویی است. باتری خودرو باید در یک زمان کوتاه مقدار زیادی انرژی را به ماشین می دهد تا بتواند راه اندازی شود، اما باتری ویلچر ، در مدت زمانی طولانی تر میزان انرژی مشخص و نسبتا کمتری را به ویلچر می دهد و آن را به حرکت در می آورد.

نوع باتری ویلچر برقی به گونه ای است که باید با توجه به میزان مصرف برق آن، در بازه های زمانی مشخص اقدام به شارژ باتری کرد. استفاده صحیح از باتری ویلچر به آن کمک می کند تا طول عمر استاندارد خود را حفظ کند. باتری 12 ولت 18 آمپر ، باتری 12 ولت 28 آمپر و باتری 12 ولت 42 آمپر از جمله باتری های یو پی اس هستند که برای استفاده به عنوان باتری ویلچر مناسب هستند.

 

باتری 12 ولت 18 آمپر

قیمت باتری ویلچر

قیمت باتری ویلچر به میزان آمپر آن بستگی دارد. تمام باتری های مناسب ویلچر ، باتری 12 ولتی هستند که در میزان آمپر با یک دیگر تفاوت دارند. میزان آمپر باتری ویلچر به میزان سرب موجود در باتری بستگی دارد. فلز سرب نیز از با ارزش ترین فلزات در صنایع مختلف با قیمت بالا است، بنابراین هرچه میزان آمپر یک باتری بالاتر باشد، میزان سرب آن نیز بیشتر است و قیمت آن باتری بالاتر است. برای اطلاع از قیمت باتری ویلچر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از قیمت به روز و دقیق باتری ویلچر مطلع شوید.

 

باتری مناسب ویلچر برقی

نحوه خرید باتری ویلچر برقی

برای خرید باتری ویلچر برقی کافیست هر زمان که مایل بودید با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

با خرید از نمایندگی باتری صبا می توانید یک باتری با کیفیت و با تاریخ تولید جدید را همراه با گارانتی تعویض معتبر کارخانه صبا دریافت کنید.  برای ثبت سفارش همه روزه از ساعت 8 الی 18 می توانید با شماره تلفن درج شده در سایت تماس بگیرید یا به آدرس فروشگاه که در سایت قرار داده شده است مراجعه کنید.

باتری 12 ولت 28 آمپر

42 26 85 77 – 021