باتری ویلچر برقی

باتری مناسب ویلچر برقی

باتری مناسب ویلچر برقی ، باتری قابل شارژ است که به آن باتری ساکن نیز می گویند. این نوع باتری ها دارای تفاوت اساسی با باتری های خودرویی است. باتری خودرو باید در یک زمان کوتاه مقدار زیادی انرژی را به ماشین می دهد تا بتواند راه اندازی شود، اما باتری ویلچر ، در مدت زمانی طولانی تر میزان انرژی مشخص و نسبتا کمتری را به ویلچر می دهد و آن را به حرکت در می آورد.

باتری 12 ولت 7.5 آمپر

نوع باتری ویلچر برقی به گونه ای است که باید با توجه به میزان مصرف برق آن، در بازه های زمانی مشخص اقدام به شارژ باتری کرد. استفاده صحیح از باتری ویلچر به آن کمک می کند تا طول عمر استاندارد خود را حفظ کند.

قیمت باتری ویلچر

قیمت باتری ویلچر به میزان آمپر آن بستگی دارد. تمام باتری های مناسب ویلچر ، باتری 12 ولتی است که در میزان آمپر با یک دیگر تفاوت دارند. میزان آمپر باتری ویلچر به میزان سرب موجود در باتری بستگی دارد. فلز سرب نیز از با ارزش ترین فلزات در صنایع مختلف با قیمت بالا است، بنابراین هرچه میزان آمپر یک باتری بالاتر باشد، میزان سرب آن نیز بشتر است و قیمت آن باتری بالاتر است. برای اطلاع از قیمت باتری ویلچر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از قیمت به روز و دقیق باتری ویلچر مطلع شوید.

01.12.8 ض : برای این که خرید باتری مناسب را انجام دهید باید در نظر داشته باشید که برای کمی ارزان تر خریدن باتری ویلچر برقی ، به سراغ خرید باتری بی کیفیت و یا باتری با تاریخ تولید قدیمی نروید! برای این که ناخواسته دچار این اشتباه نشوید لازم است حتما خرید باتری را از یک نمایندگی معتبر انجام دهید تا خیالتان راحت باشد باتری که دریافت می کنید از کیفیت بالا و تاریخ جدید برخوردار است.

42 26 85 77 – 021

فروش باتری ویلچر برقی

برای خرید باتری ویلچر برقی فقط کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. با خرید از نمایندگی باتری صبا می توانید باتری ای با کیفیت و با تاریخ تولید جدید را همراه با گارانتی تعویض معتبر کارخانه دریافت کنید. برای خرید باتری ویلچر برقی می توانید در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به باتری ویلچر داشتید با ما تماس بگیرید و سفارش باتری را ثبت کنید. برای ثبت سفارش همه روزه از ساعت 8 الی 20 می توانید با شماره تلفن درج شده در سایت تماس بگیرید یا به آدرس فروشگاه که در سایت قرار داده شده است مراجعه کنید.

باتری 12 ولت 9 آمپر

 

01.12.08 ض : آیا شما می دانید برای تعویض باتری ویلچر برقی باید از بین محصولات موجود در صبا باتری چه گزینه ای را انتخاب کنید؟ اگر می دانید که هیچ، اما اگر نمی دانید اصلاً نگران این موضوع نباشد چون می توانید از طریق تماس با شماره تلفن کارشناسان فروش شرکت، از ایشان درخواست کنید راهنمایی های لازم را در جهت خرید باتری ups مناسب به شما ارائه کنند. همچنین می توانید داغی باتری های خود را بردارید و به فروشگاه امداد باتری واقع در آدرسی که در سایت قرار داده شده است ، بروید. در آنجا تکنسین های ما حضور دارند تا با برسی ابعاد و آمپر باتری های فرسوده شما ، مناسب ترین گزینه را برای خرید به شما معرفی کنند.