باتری ویلچر برقی

نوع باتری ویلچر برقی

نوع باتری ویلچر برقی ، باتری قابل شارژ است که به آن باتری ساکن نیز می گویند. این نوع باتری ها دارای تفاوت اساسی با باتری های خودرویی است. باتری خودرو باید در یک زمان کوتاه مقدار زیادی انرژی را به ماشین می دهد تا بتواند راه اندازی شود، اما باتری ساکن ویلچر برقی ، در مدت زمانی طولانی تر میزانی انرژی مشخص و نسبتا کمتری را به ویلچر می دهد و آن را به حرکن در می آورد.

باتری 12 ولت 18 آمپر

نوع باتری ویلچر برقی به گونه ای است که باید با توجه به میزان مصرف برق آن، در بازه های زمانی مشخص اقدام به شارژ باتری کرد. استفاده صحیح از باتری ویلچر به آن کمک می کند تا طول عمر استاندارد خود را حفظ کند.

42 26 85 77 – 021

قیمت باتری ویلچر

قیمت باتری ویلچر به میزان آمپر آن بستگی دارد. تمام باتری های مناسب ویلچر ، باتری 12 ولتی است که در میزان آمپر با یک دیگر تفاوت دارند. میزان آمپر باتری ویلچر به میزان سرب موجود در باتری بستگی دارد. فلز سرب نیز از با ارزش ترین فلزات در صنایع مختلف با قیمت بالا است، بنابراین هرچه میزان آمپر یک باتری بالاتر باشد، میزان سرب آن نیز بشتر است و قیمت آن باتری بالاتر است.

باتری 12 ولت 28 آمپر

برای اطلاع از قیمت باتری ویلچر می توانید با کارشناسان ما تاس بگیرید و از قیمت به روز و دقیق باتری ویلچر مطلع شوید.

خرید باتری ویلچر برقی

برای خرید باتری ویلچر برقی فقط کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. با خرید از نمایندگی باتری صبا می توانید باتری ای با کیفیت با تاریخ تولید جدید را همراه با گارانتی تعویض معتبر کارخانه دریافت کنید.

باتری 12 ولت 42 آمپر

برای خرید باتری ویلچر برقی می توانید در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به باتری ویلچر داشتید با ما تماس بگیرید و سفارش باتری را ثبت کنید.