باتری لیفتراک برقی

ابعاد باتری لیفتراک

لیفتراک نام ماشین آلاتی مکانیکی است که وظیفه حمل و جابه جایی بار در صنایع مختلف را برعهده دارد.

لیفتراک در دو مدل برقی و مکانیکی طراحی و تولید می‌شود، نیروی مورد نیاز برای حرکت خود را از مخزن الکتریسیته خود یعنی باتری لیفتراک دریافت می‌کند. به همین جهت باتری لیفتراک از مهم‌ترین بخش‌های این خودروی مکانیکی پرکاربرد به شمار می‌رود.

از آنجا که خودروهای لیفتراک تا حد زیادی بار سنگین کار را از روی دوش نیروهای انسانی صنایع مختلف بر می‌دارد، اهمیت دادن به قطعات آن کاملاً ضرورت دارد.

شرکت صبا باتری یکی از اصلی ترین تولید کنندگان باتری لیفتراک در ایران است که مدل های متفاوتی از این باتری را تولید می کند. این باتری ها براساس نیاز مشتریان با مناسب ترین قیمت در بازار عرضه شده است.

باتری لیفتراک ، مانند باتری های معمولی ساختار اسیدی سربی دارد و شامل صفحه سرب (الکترود منفی) ، محلول الکترولیت اسید سولفوریک و صفحه دیگر پراکسید سرب (الکترود مثبت) است.

تعداد باتری لیفتراک برقی

تعداد باتری لیفتراک برقی مضربی از 2 است و بر اساس طول و عرض و ارتفاع جایگاه قرار گیری (ابعاد داخلی) ابعاد آن مشخص می شود.

نگهداری از باتری های لیفتراک بسیار اهمیت دارد و موجب می شود طول عمر باتری زیاد شود.

باتری 12 ولت 18 آمپر

یک باتری لیفتراک، به طور معمول می تواند شارژ شود. بهتر است هر باتری لیفتراک ، یک بار در هفته شارژ شود تا طول عمر بیشتری داشته باشد برای شارژ مجدد باتری لیفتراک، باید میزان شارژ باتری به حدود بیست درصد رسیده باشد. برای شارژ شدن کامل باتری، نیاز به هشت ساعت زمان است.

قیمت باتری لیفتراک

قیمت باتری لیفتراک برقی خود را می توانید از طریق سایت مشاهده کنید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید و از قیمت دقیق و به روز مطلع شوید. قیمت باتری لیفتراک به میزان آمپر آن نیز بستگی دارد، بنابراین به هنگام بررسی قیمت باتری لیفتراک به میزان آمپر آن توجه داشته باشید.

باتری 12 ولت 42 آمپر

در تولید باتری لیفتراک برقی از مقداری فلز سرب استفاده می کنند که این میزان سرب، در میزان آمپر نیز تاثیر دارد. قیمت و ارزش فلز سرب نیز بسیار بالا می باشد، به همین دلیل هرچه میزان آمپر یک باتری بیشتر باشد، قیمت بالاتری هم دارد.

خرید باتری لیفتراک برقی

برای خرید باتری لیفتراک برقی خود با کارشناسان ما تماس بگیرید و با گرفتن مشاوره فنی و تخصصی از کارشناسان ما، باتری مورد نیاز خود را انتخاب و ثبت سفارش کنید.

42 26 85 77 – 021

با خرید باتری لیفتراک برقی از نمایندگی صبا باتری، می توانید با کیفیت ترین باتری را با قیمت مناسب تهیه کنید.