باتری لیفتراک برقی

خرید باتری لیفتراک صبا باتری
فروش باتری لیفتراک صبا با قیمت کارخانه

 

باتری لیفتراک صبا باتری

باتری لیفتراک صبا ، محصول شناخته شده و خوشنام شرکت صبا باتری است که دارای 18 ماه ضمانت تعویض رسمی از کارخانه صبا بوده و در امداد باتری کهن ، نمایندگی رسمی صبا باتری به فروش می رسد. امداد باتری کهن ، بیش از 10 سال سابقه در زمینه فروش باتری های صنعتی صبا باتری را در رزومه کاری خود دارد و با مطرح ترین شرکت ها ، ارگان ها و سازمان های دولتی و غیر دولتی ، در زمینه تامین باتری لیفتراک مورد نیاز ایشان ، همکاری داشته و توانسته است کارنامه ای درخشان در این عرصه به خود اختصاص دهد.

برخی از شرکتها و مجموعه ها که شرکت امداد باتری کهن تا به امروز افتخار همکاری با ایشان را داشته است، عبارتند از :

✔️ پره توربین مپنا ، حفاری مپنا و البرز توربین مپنا

✔️ تام ایران خودرو ، پرشیا خودرو ، نیکران موتور ، محور خودرو و سپاهان ماشین همیار

✔️ مجتمع فولاد گیلان و صبا فولاد

✔️ دانشگاه آزاد واحد هرمز  ، جهاددانشگاهی واحد لرستان

✔️ پالایش گاز بید بلند ، پالایش گاز سرخون و قشم و  نیروگاه طرشت

✔️ سیمان فارس نو

✔️ حمل و نقل رجا ، ریل سیر کوثر ، بازرگانی کلور و شهرداری قم

✔️ بیمارستان محک ، بیمارستان سلامت فردا ، بیمارستان مهد پرند ، بیمارستان ولایت ساری ، بیمارستان بقیة الله و بیمارستان لبافی نژاد و …

 

باتری لیفتراک صبا آماده ی فروش به :

ارگان ها و سازمان های دولتی 

شرکت های خصوصیِ کوچک و بزرگ

 

42 26 85 77 – 021

 

تماس ضروری در ساعات اداری

14 36 840 – 0912

 

 

باتری لیفتراک برقی صبا
قیمت مناسب باتری لیفتراک صبا

 

نحوه خرید باتری لیفتراک

برای خرید باتری لیفتراک برقی تولید شده در کارخانه صبا باتری می توانید همه روزه به جز ایام تعطیل ، از ساعت 8 الی 18 با کارشناسان امداد باتری کهن تماس بگیرید و با گرفتن مشاوره فنی و تخصصی از کارشناسان ، باتری مورد نیاز خود را انتخاب کرده و پیش فاکتور دریافت کنید. برای انتخاب باتری لیفتراک مناسب ، لازم است ابعاد داخلی کانتینر و ولتاژ باتری فرسوده که در اختیار دارید را با کارشناسان در میان بگذارید تا ایشان بتوانند مناسب ترین گزینه برای تعویض این باتری صنعتی را به شما معرفی کنند.

تائیدیه نهایی جهت تولید باتری لیفتراک شما در کارخانه ، با برسی ابعاد داخلی کانتینر توسط کارشناسان صبا و مطابقت آن با اطلاعات درج شده در پیش فاکتور، صادر می شود. همچنین  کانتینر شما توسط کارشناسان فنی صبا باتری برسی می شود تا هر گونه پوسیدگی یا خوردگی در آن تا حد امکان برطرف شود و یا در صورتی که کانتینر قابل بازیابی نبود، کانتینر جدیدِ مشابه تولید شود.

پس از تحویل باتری لیفتراک فرسوده ، به نمایندگی معرفی شده توسط کارشناسان ، 30 تا 40 روز کاری زمان لازم است تا باتری لیفتراک جدید شما مراحل تولید را سپری کند. در این فاصله زمانی ، می توانید پیگیری های لازم را از طریق تماس با کارشناسان صبا باتری انجام دهید تا برای زمان حدودی تحویل باتری برنامه ریزی کنید.

 

42 26 85 77 – 021

 

نصب باتری لیفتراک صبا
تعویض باتری لیفتراک برقی صبا

 

قیمت باتری لیفتراک

برای اطلاع از قیمت باتری که متناسب با لیفتراک شما طراحی شود، می توانید با کارشناسان فروش امداد باتری کهن تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار ایشان قرار دهید تا قیمت دقیق باتری را در پیش فاکتور رسمی به شما اعلام کنند.

زمانی که امداد باتری کهن نمایندگی رسمی صبا باتری را برای خرید باتری مناسب لیفتراک انتخاب می کنید، در واقع در حال خرید مستقیم از کارخانه هستید و این به معنی تجربه یک خرید مقرون به صرفه خواهد بود. کارشناسان فروش امداد باتری کهن شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 الی 18 ، آماده ارائه مشاوره تلفنی به مشتریان محترم هستند. تنها کافیست با یکی از شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید تا بتوانید با ایشان ارتباط برقرار کنید و قیمت به روز باتری لیفتراک مورد نیاز خود را دریافت کنید.

 

 

ارسال باتری لیفتراک صبا در سراسر کشور
تعویض باطری لیفتراک برقی صبا