باتری لیفتراک برقی

فروش باتری لیفتراک

 

باتری لیفتراک برقی

آماده ی فروش به :

ارگان ها و سازمان های دولتی 

شرکت های خصوصیِ کوچک و بزرگ

نحوه خرید باتری لیفتراک

برای خرید باتری لیفتراک برقی خود با کارشناسان ما تماس بگیرید و با گرفتن مشاوره فنی و تخصصی از کارشناسان ما، باتری مورد نیاز خود را انتخاب و ثبت سفارش کنید.لازم به ذکر است برای خرید این باتری باید ابعاد کانتین، آمپر و ولتاژ آن را با کارشناسان در میان بگذارید تا ایشان بتوانند مناسب ترین گزینه برای تعویض این باتری صنتعی را به شما معرفی کنند.

42 26 85 77 – 021

با خرید باتری از نمایندگی صبا باتری، می توانید با کیفیت ترین باتری را با قیمت مناسب تهیه کنید.

01.12.08 ض : شرکت صبا باتری در حال حاظر مطرح ترین تولید کننده باتری صنعتی در ایران است که محصولات خود را با به کارگیری درجه یک ترین متریال تولید می کند و با مناسب ترین قیمت از طریق نمایندگی های مطرح خود به دست مشتریان محترم در سراسر کشور می رساند. امداد باتری کهن نمایندگی رسمی صبا باتری در تهران است که در صورتی که شما خرید باتری را از آنجا انجام دهید، ارسال آن در سریع ترین زمان در سراسر ایران ، با مناسب ترین هزینه ، برای شما انجام خواهد شد.
01.12.20 ض : لیفتراک نام ماشین آلاتی مکانیکی است که وظیفه حمل و جابه جایی بار در صنایع مختلف را برعهده دارد. لیفتراک در دو مدل برقی و بنزینی طراحی و تولید می‌شود، نوع برقی نیروی مورد نیاز برای حرکت خود را از مخزن الکتریسیته خود یعنی باتری دریافت می‌کند. به همین جهت باتری لیفتراک از مهم‌ترین بخش‌های این خودروی مکانیکی پرکاربرد به شمار می‌رود. در نوع بنزینی ، شما علاوه بر خود باتری صنعتی، یک باتری استارتر مثل باتری هایی که بر روی خودرو ها دارید نیاز دارید تا بتوانید انرژی اولیه برای راه اندازی لیفتراک را تعیین کنید.

 

قیمت باتری لیفتراک

برای اطلاع از قیمت باتری لیفتراک مناسب می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از قیمت دقیق و به روز آن مطلع شوید. قیمت باتری به میزان آمپر آن نیز بستگی دارد، بنابراین به هنگام بررسی قیمت باتری به میزان آمپر آن توجه داشته باشید.

باتری 4pzs560 صبا باتری

در تولید این باتری از مقداری فلز سرب استفاده می کنند که این میزان سرب، در میزان آمپر نیز تاثیر دارد. قیمت و ارزش فلز سرب نیز بسیار بالا می باشد، به همین دلیل هرچه میزان آمپر یک باتری بیشتر باشد، قیمت بالاتری هم دارد.

01.12.20 ض : برای این که بتوانید باتری مناسب برای لیفتراک خود تهیه کنید باید بدانید که چه تعداد باتری در کانتین مورد نظر شما جا می شود. تعداد باتری لیفتراک برقی مضربی از 2 است و بر اساس طول و عرض و ارتفاع جایگاه قرار گیری (ابعاد داخلی) ابعاد آن مشخص می شود. اگر شما اطلاعاتی در این زمینه ندارید که چه تعداد باتری و در چه ابعاد و اندازه ای باید خریداری کنید، کافیست با کارشناسان فروش صبا باتری تماس بگیرید تا بتوانید با توجه به شرایط مناسب ترین باتری را تهیه کنید.

01.12.08 ض : با توجه به این که قیمت باتری مد نظر شما به تغییرات قیمت ارز بستگی دارد، باید قیمت باتری لیفتراک را روزانه از کارشناس فنی بپرسید تا قیمت جدید را دریافت کنید. برای ارتباط با کارشناسان امداد باتری می توانید با شماره تلفن درج شده در سایت تماس تلفنی برقرار کنید و از اطلاعات مفیدی که ایشان در اختیار شما قرار می دهند استفاده کنید.

ما همه روزه ، حتی روز های جمعه و روز های تعطیل رسمی در خدمت شما خواهیم بود و می توانید در ساعت کاری با ما تماس بگیرید تا جوابی مناسب برای سوالات خود دریافت کنید.

نحوه تحویل باتری لیفتراک برقی

01.12.24 ض : زمانی که تصفیه حساب مالی با بخش حسابداری شرکت انجام شود و باتری لیفتراک که شما سفارش داده بودید آماده تحویل شود، هم خودتان برای تحویل گرفتن باتری می توانید به آدرسی که کارشناسان خدمت شما اعلام می کنند مراجعه کنید، هم ما می توانیم باتری را با کمترین هزینه برای شما به آدرسی که مد نظر دارید ارسال کنیم.

در صورتی که در استان هایی غیر از تهران و البرز ساکن هستید، یک باربری که برای شما معتبر و قابل اعتماد است را به ما معرفی می کنید تا ما باتری را در تهران با هزینه ای معقول به باربری تحویل داده و باربری باتری شما را تا شهر مورد نظر برایتان حمل کند. تحویل این باتری از زمان ثبت سفارش، 30 الی 40 روز کاری زمان لازم دارد.

باتری لیفتراک برقی صبا
باتری لیفتراک صبا با قیمت مناسب
 
باتری لیفتراک برقی با کیفیت بالا