باتری آسانسور

باتری آسانسور صبا باتری

باطری آسانسور

فروش باتری یو پی اس صبا مناسب استفاده در انواع آسانسور

با قیمت مصوب کارخانه

تحویل سریع و آسان

طیف گسترده ای از بلایای طبیعی می تواند باعث قطع طولانی مدت برق شود. اتفاقاتی مانند گردباد، طوفان، سیل، رعد و برق، طوفان و … می توانند ساعت ها یا روزها نیروی برق را از بین ببرند. همه ما به برق وابسته هستیم، بنابراین قطع برق بیش از چند دقیقه بسیار آزاردهنده می شود. این روز ها که جا به جایی در ساختمان ها بیشتر با آسانسور صورت می گیرد، از کار افتادن آسانسور زمانی که برق شهری قطع می شود ، می تواند خطراتی و مشکلاتی به همراه داشته باشد.

یک دستگاه پشتیبان برق اضطراری، می تواند کمک کند عملکرد ایمن آسانسور در زمان قطع برق شهری را برای مدت مشخصی تضمین کنید. اگر آسانسور خود را به باتری های ups مجهز کنید ، در زمان قطعی برق نیز به عملکرد ایمن خود ادامه خواهد داد و افرادی که داخل آسانسور هستند را به نقطه امن می رساند. این سیستم امروزه در اکثر ساختمان هایی که به آسانسور مجهز هستند به کار گرفته شده است.

برخی آسانسورهای مدرن شامل سنسورها و ترمزهایی هستند که باعث می شوند در صورت وجود اختلال در عملکرد عادی آسانسور ، آن را متوقف کنند. در حین قطعی برق، آسانسور ممکن است بین طبقات گیر کند. معمولاً اهرمی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند درها را باز کنید. اگر در این مدت برق دوباره برقرار شود، سنسور می گوید که آسانسور در طبقه نیست و درب باز است. این کار عملکرد آن را متوقف می کند و شما در امان خواهید بود.

 

42 26 85 77 – 021

 

تماس ضروری در ساعات اداری

14 36 840 – 0912

 

 باتری 12 ولت 9 آمپر صبا

 

باتری آسانسور صبا باتری

تعویض باتری آسانسور

افراد کمی را پیدا می کنید که تا به امروز، حداقل یکبارخودشان تعویض باتری آسانسور را انجام داده باشند و بدانند که چه باتری را باید برای این شرایط تهیه کنند و یا چه مراحلی را باید بابت تعویض باتری بالابر طی کنند، بنابراین خوب است برای انجام این کار از تکنسین های خبره ای که بابت انجام این فرایند آموزش دیده اند کمک بگیرید تا مطمئن باشید همه چیز طبق برنامه و در بهترین حالت پی خوهد رفت و نیازی به هیچ نگرانی از بابت نصب غیر اصولی باتری ها نیست.

هر زمان که نیاز به خرید باتری جدید برای تعویض باتری آسانسور داشتید می توانید با شماره تلفن مربوط به کارشناسان امداد باتری تماس بگیرید راهنمایی های لازم را از کارشناسان فروش شرکت دریافت کنید. در هر کجای ایران که باشید می توانید باتری مورد نیاز خود را با یک سال ضمانت تعویض رسمی صبا باتری و قیمت کارخانه ، از امداد باتری کهن خریداری کرده و در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

باتری مناسب آسانسور دارای ولتاژ 12 و آمپر 7.5 یا 9 است و شما با توجه به میزان برق مورد نیاز آسانسور می توانید آمپر و تعداد باتری مورد نیاز آسانسور را مشخص کنید. برای تشخیص این موضوع بهتر است از یک کارشناس با تجربه کمک بگیرید تا گزینه مناسب را انتخاب کنید.

 

42 26 85 77 – 021

 

باتری 12 ولت 7.5 آمپر

 

تماس ضروری در ساعات اداری

14 36 840 – 0912