باتری آسانسور

باتری آسانسور صبا باتری

فروش باتری آسانسور

فروش باتری یو پی اس صبا مناسب استفاده در انواع آسانسور

با قیمت مصوب کارخانه

تحویل سریع و آسان

طیف گسترده ای از بلایای طبیعی می تواند باعث قطع طولانی مدت برق شود. اتفاقاتی مانند گردباد، طوفان، سیل، رعد و برق، طوفان یخ و کولاک می توانند ساعت ها یا روزها نیروی برق را از بین ببرند. همه ما به برق وابسته هستیم، بنابراین قطع برق بیش از چند دقیقه بسیار آزاردهنده می شود. با قطع مدت زمان برق بیش از یک ساعت، مشکلات شدیدتری وجود دارد.

در زمان قطعی برق، آسانسور متوقف می شود و یک سیستم پشتیبان گیری باتری آسانسور ( باتری یو پی اس ) ، چراغ و پنل ها را روشن نگه می دارد. آسانسورهای مدرن ایمن هستند، آنها شامل سنسورها و ترمزهایی هستند که باعث می شوند در صورت خرابی دستگاه عملکرد خود را متوقف کنند. در حین قطعی برق، آسانسور ممکن است بین طبقات گیر کند. معمولاً اهرمی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند درها را باز کنید. اگر در این مدت برق دوباره برقرار شود، سنسور می گوید که آسانسور در طبقه نیست و درب باز است. این کار عملکرد آن را متوقف می کند و شما در امان خواهید بود.

42 26 85 77 – 021

نکته قابل توجه به هنگام خرید باتری آسانسور ، تاریخ تولید باتری است، زیرا طول عمر باتری به تاریخ تولید باتری وابسته است، به این شکل که اگر از تاریخ تولید باتری زمان زیادی گذشته باشد، باتری با انجام واکنش های شیمیایی در طی این مدت، طول عمر خود را تا حدی سپری کرده است.

با این حال، هیچ چیز به طور 100 درصد ایمن وجود ندارد. بنابراین منتظر باشید تا تکنسین شما را نجات دهد. برخی از آسانسورهای قدیمی خطرناک هستند و ممکن است در مدت طولانی تحت مراقبت معمول قرار نگرفته باشند. در برخی موارد یک ریزپردازنده معیوب می تواند به آسانسور بگوید درها باز باشد و حرکت کند، بنابراین احتیاط کنید و حتما از یک سیستم یو پی اس مناسب برای آسانسور استفاده کنید. برای خرید باتری آسانسور می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

 

باتری صنعتی صبا: باتری 12 ولت 9 آمپر صبا

 

باتری آسانسور صبا باتری

تعویض باتری آسانسور

باتری ups (منبع تغذیه بدون وقفه) به عنوان جایگزینی برای تأمین برق اضطراری به صورت موقت در صورت خرابی منبع تغذیه اصلی استفاده می شود. این یک دستگاه الکتریکی است که به رفع بیشتر مشکلات متداول برق در مناطق مسکونی و تجاری نیز کمک می کند. همچنین دارای قابلیت ذخیره انرژی در باتری ها و استفاده از آن در مواقع ضروری است. به هنگام تعویض باتری آسانسور حواستان باشد تا باتری مناسب آسانسور را در آمپر و ولتاژ مناسب خریداری کنید تا بتوانید از این باتری در مواقعی نیاز استفاده مفید را ببرید.

افراد کمی را پیدا می کنید که تا به امروز، حداقل یکبارخودشان تعویض باتری آسانسور را انجام داده باشند و بدانند که چه باتری را باید برای این شرایط تهیه کنند و یا چه مراحلی را باید بابت تعویض باتری بالابر طی کنند، بنابراین خوب است برای انجام این کار از تکنسین های خبره ای که بابت انجام این فرایند آموزش دیده اند کمک بگیرید تا مطمعن باشید همه چیز طبق برنامه و در بهترین حالت طی خواهد شد و نیازی به هیچ نگرانی از بابت نصب غیر اصولی نیست.

هر زمان که نیاز به خرید باتری جدید داشتید می توانید با شماره تلفن مربوط به کارشناسان امداد باتری تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. در هر کجای ایران که باشید می توانید باتری مورد نیاز خود را در سریع ترین زمان و با مناسب ترین هزینه در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید.

 

42 26 85 77 – 021

باتری مناسب آسانسور

ولتاژ باتری مناسب آسانسور ثابت است. باتری مناسب آسانسور دارای ولتاژ 12 و آمپر 7.5 است که شما با توجه به میزان برق مورد نیاز آسانسور می توانید تعداد باتری آسانسور را مشخص کنید. جالب است بدانید، میزان برق مصرفی آسانسور های مختلف، با یکدیگر متفاوت است، در نتیجه شما باید باتری 12 ولت 7.5 آمپر را در تعداد مشخص به یک دیگر به صورت سری متصل کنید تا بتوانید میزان ولتاژ مورد نیاز را فراهم کنید. برای انجام این کار بهتر است از یک کارشناس با تجربه نصب کمک بگیرید تا این کار را به درستی و با رعایت نکات فنی و ایمنی انجام دهد.

سیستم های پشتیبان باتری ما به صورت خطی تعاملی هستند، به این معنی که در حالی که برق شرکت روشن است، سیستم در حالت آماده به کار می ماند. برق شهری باتری ها را شارژ نگه می دارد و زمانی که سیستم در حالت آماده به کار است، نیرو را به دستگاه منتقل می کند. به محض اینکه سیستم پشتیبان باتری احساس از دست دادن برق شهری کند، به باتری های سیستم منتقل می شود. پس از بازیابی برق شهری، سیستم به طور خودکار باتری ها را شارژ می کند و برق را از طریق واحدی که پشتیبانی می کند تغذیه می کند.

 

باتری 12 ولت 7.5 آمپر

 

فروش باتری یو پی اس (ups) صبا باتری