امداد باتری

شماره ثبت شرکت امداد باتری کهن 33 54 48

کد نمایندگی سپاهان باتری 44 36 25 10

امداد باتری کهن

امداد باتری کهن به عنوان نماینده رسمی کارخانه صبا ، باتری های صنعتی معروف به باتری یو پی اس را با بالاترین سطح کیفیت و ارائه خدمات ویژه در اختیار شما عزیزان قرار می دهند.

تمام باتری های موجود در فروشگاه امداد باتری دارای تاریخ تولید جدید کارخانه و گارانتی تعویض معتبر هستند و شما می توانید با خیال آسوده خرید خود را انجام دهید.

امداد باتری کهن در شهر تهران، باتری صنعتی سفارش داده شما را به تما نقاط کشور ارسال می کند.

شماره حساب شرکت امداد باتری کهن :

1 – 14813210 – 110 – 282

شماره شبا شرکت امداد باتری کهن :

IR 980570028211014813210001

شماره کارت امداد باتری کهن :

5474 – 0019 – 2970 – 5022

آدرس فروشگاه مرکزی امداد باتری کهن :

تهران – بلوار پناهی نیا – نرسیده به میدان هروی – خیابان رنجبر – خیابان طالقانی – پلاک 21

 

شماره تماس امداد باتری کهن

42 26 85 77 – 021

امداد باتری ups

همانطور که از نامی که برای این شرکت انتخاب شده است مشخص است، امداد باتری کهن رسالت امداد رسانی باتری ups شما را در تمامی ایام سال حتی روز های تعطیل در کوتاه ترین بازه زمانی انجام خواهد داد. شیوه امداد رسانی به این صورت است که شما در هر منطقه از کشور که نیاز به تعویض باتری یو پی اس داشته باشید، تکنسین های امداد باتری از نزدیک ترین شعبه به محل حضور شما اعزام می شوند و تست و تعویض باتری را برای شما انجام می دهند.

صفحه اصلی صبا یو پی اس

خرید باتری یو پی اس از امداد باتری کهن

۱۴۰۱۰۸۱۶     :    شما می توانید خرید باتری یو پی اس مورد نیاز خود را از امداد باتری کهن انجام دهید تا بتوانید باتری با تاریخ تولید جدید، سطح کیفیت بالا را با قیمت مناسب خریداری کنید.

به هنگام خرید باتری یو پی اس لازم است اطلاعات فنی مناسبی داشته باشید تا بتوانید به درستی خرید خود را انجام دهید، برای آنکه بتوانید انتخاب کنید که باید چه باتری ای تهیه کنید، ابتدا بررسی کنید که به چه مقدار ولتاژ و آمپر نیاز دارید، سپس با کارشناسان ما تماس بگیرید و اطلاعات را در اختیار آنها قرار دهید تا شما را به جهت خرید درست راهنمایی کنند.

خبر خوب این است که امداد باتری کهن به عنوان نماینده رسمی کارخانه صبا باتری این امکان را دارد که باتری های یو پی اس صبا را با قیمت کارخانه در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد.

تحویل باتری فرسوده UPS به امداد باتری کهن

28081401 : امداد باتری کهن به عنوان نماینده رسمی کارخانه صبا باتری موظف است تا باتری های فرسوده را از مصرف کنندگان باتری یو پی اس دریافت کند و آنها را به کارخانه تحویل دهد تا کارخانه آن ها را به بهترین نحو بازیافت کنند. امداد باتری کهن برای آنکه مشتریان خود را به تحویل باتری فرسوده مشتاق کند، هزینه ای را بابت آنها به مشتریان عزیز پرداخت می کند که این عملکرد باعث می شود شما باتری های جدید و سالم یو پی اس را به قیمت مناسب تری خریداری کنید.

ارسال باتری یو پی اس توسط امداد باتری کهن

081001 : به هنگام خرید باتری یو پی اس ممکن است دغدغه حمل و نقل باتری ها را داشته باشید به خصوص اگر باتری ای که خریداری کرده اید دارای ابعاد بزرگ باشد که حمل و نقل آن سخت و دشوار است. حتی ممکن است خارج از تهزان باشید و نگران ارسال باتری ها تا شهرستان خود باشید، اما ما اینجا هستیم تا این آرامش خاطر را به شما بدهیم؛ هرگز نپران تحویل گرفتن باتری های سفارش داده خود نباشید، امداد باتری به عنوان نماینده رسمی و برتر کارخانه صبا باتری این امکان را دارد تا باتری خریداری شده شما را در هر تعداد و ابعادی است که، در سطح شهر تهران و سطح کشور در اختیار شما قرار دهد.